ŠKOLSKA SLAVA SVETI SAVA

Na Akademiji strukovnih studija Zapadna Srbija, Odsek Valjevo, 27. januara 2023.godine svečanim činom lomljenja kolača i prigodnim umetničkim programom obeležen je Savindan. Ovaj praznik, posvećen ocu srpske duhovnosti i kulture, osnivaču srpske crkve i prosvetitelju, poseban je za sve studente i predavače  Akademije, jer je Sveti Sava najsvetliji primer posvećenosti prenošenju znanja.

Svim zaposlenim i studentima Akademije strukovnih studija Zapadna Srbija upućujem srdačne čestitke povodom obeležavanja Savindana!

Uz želju, da sa poštovanjem čuvamo sećanje na velika dela Svetog Save, da podstičemo ugled nastavne profesije, da promovišemo obrazovanje, znanje, ljubav i čestitost, srećan Savindan!