Studijski programi 2014

Studije na daljinu su zasnovane na metodama i tehnologijama obrazovanja na daljinu i podržane su resursima koji obezbeđuju kvalitetno izvođenje studijskog programa.

Akademija strukovnih studija Zapadna Srbija, Odsek Valjevo ima akreditovane studijske programe na daljinu na osnovnim strukovnim studijama i to na studijskim programima

•    Poslovna ekonomija  i
•    Poslovna informatika

Dobijena akreditacija studija na daljinu je potvrda da su ispunjeni uslovi za kvalitetno organizovanje nastave na ovaj način.

Studentima koji studiraju na daljinu:
• obezbeđen je isti nivo znanja, kao i studentima koji studiraju na uobičajeni način;
• omogućena im je ista efikasnost studiranja, kao i studentima koji studiraju na uobičajeni način;
• obezbeđen je isti stručni naziv/zvanje, kao i studentima koji studiraju na uobičajeni način.